Menu

Jsme hrdým partnerem Avon pochodu

10. 04. 2016

Společnost Preciosa se letos poprvé stane hrdým partnerem Avon Pochodu, který se uskuteční 11. 6. 2016 v Praze. Díky lidské solidaritě se každoročně růžového AVON Pochodu účastní miliony lidí ve více než 58 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu. 

Avon Cosmetics v České republice bojuje již 18. rokem proti rakovině prsu v rámci iniciativy Avon proti rakovině prsu. Za dobu fungování projektu se podařilo na prevenci, podporu nemocných žen a další výzkum nemoci předat již 82 milionů korun.

Vstupenkou na pochod jsou Trička proti rakovině prsu 2016, která jsou vstupenkou na Pochod 11.6. Tričko je v prodeji přes AVON Lady/Gentlemana od 3. 3. a od 1. 4. 2016 na e-shopu http://obchod.zdravaprsa.cz/boj-proti-rakovine-prsu . Výtěžek ze všech prodaných Triček půjde na konto AVON proti rakovině prsu.

Letošní program AVON Pochodu bude obzvlášť pestrý. Vyráží se 11. 6. ve 12:00 ze Staroměstského náměstí a jdeme směr Štvanice. Tam proběhne odpolední a úplně poprvé také večerní program. V cíli, v rámci odpoledního programu, vystoupí: Jelen, Debbi, KRYŠTOF a Tonya Graves. V rámci večerního programu vám zahrají: Dan Bárta & Illustratosphere, Campana Batucada a Support Lesbiens.

Společnost Preciosa, jako hrdý partner Avon Pochodu, podpoří tento projekt prodejem křišťálových šperků Preciosa z kolekce společnosti Preciosa Beauty. Nadace Preciosa podpoří tento projekt prodejem nadačního Anděla Preciosa speciálně připraveného v růžové barvě. Někteří z nás se přímo Avon Pochodu zúčastní.

Zde Vám postupně budeme sdělovat novinky spojené s touto bohulibou aktivitou.