Menu

Preciosa byla partnerem ELLE Beauty Lounge

20. 07. 2018

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech patří k prestižním událostem v České republice. Každoročně se sem sjíždějí filmové hvězdy a režiséři světových jmen. Součástí tohoto největšího filmového festivalu ve střední Evropě je již sedmým rokem i ELLE Beauty Lounge

Privátní salon krásy umístěný v překrásných prostorách 5* hotelu Quisisana Palace v Karlových Varech poskytuje služby v oblasti krásy, módy a zábavy celebritám a VIP. Tým ELLE Beauty Lounge složen ze třiceti profesionálů má jeden společný cíl, udělat ze svých klientů opravdové hvězdy na červeném koberci a večírcích.

Letos poprvé se Preciosa stala partnerem tohoto unikátního projektu. Jejím úkolem bylo přiblížit jabloneckou bižuterii VIP osobnostem. Pozvaní hosté si mohli vyzkoušet výrobu módního náramku zdobeného broušenými kameny Preciosa. I když práce s aplikátorem není nijak náročná, určitá zručnost a trpělivost při práci s kameny je nutná. Své o tom ví i známý choreograf, tanečník a performer Yemi A.D., který si tuto práci také vyzkoušel.

Nejen výrobou módních náramků se Preciosa vryla do paměti známých osobností.  Mnohé herečky si ji také zvolily jako součást svého slavnostního outfitu. Šperky Preciosa na 53. ročníku festivalu v Karlových Varech zdobily například Kláru Issovou, Elišku Křenkovou, Terezu Voříškovou, Hanu Vagnerovou, Ester Geislerovou, Josefínu Rašilovou nebo úřadující miss ČR Leu Šteflíčkovou.

V průběhu 9 dnů se tým ELLE Beauty Lounge s láskou postaral o 400 VIP, filmových hvězd a osobností z byznysu a politiky.