Menu

Preciosa se stala součástí 13. ročníku mezinárodní soutěže AICHI

15. 10. 2015

Oslavou kadeřnického umění se stal galavečer 13. ročníku mezinárodní soutěže AICHI. Uskutečnil se 13. října 2015 v prostorách Forum Karlín a zaplněný sál čekal se zatajeným dechem na slavného italského kadeřníka Angelo Seminaru, uměleckého ředitele značky Davines, držitele titulu Britský kadeřník roku 2007, 2010 a 2012, A.I.P.P. Grand Trophy
a Icon Awards 2015. Během večera jste mohli shlédnout novou kolekci Bomton studií pro rok 2016 pod názvem Realistic a zaposlouchat se do hlasu představitelky Christine Daaé ze hry Fantom Opery - Michaely Gemrotové. Vlastní prostor pro show dostala vítězka loňského ročníku Adéla Kodetová, která ukázala své "Rodinné album".  Dále jste mohli vidět zpěvačku Never Sol, která uzavřela celý večer coby jedna z modelek v Avantgardní show. Večerem provázel již tradičně Leoš Mareš.
Ti nejlepší z nejlepších získali  překrásnou broušenou trofej z českého křišťálu, kterou již druhým rokem vyrobila Preciosa. Křišťálové trofeji vévodí velké signifikantní křišťálové nůžky, které symbolizují změnu image, o které celá tato soutěž je.

Jednotliví vítězové:

1. místo Lucie Ungrová, Mondani - Židlochovice
2. místo Nelly Jane Gebertová, Bomton Brumlovka - Praha
3. místo Jan Jirka, Déor - Praha
cena čtenářů Onadnes.cz - Lucie Ungrová, Mondani – Židlochovice

Chcete vidět jak vznikala trofej AICHI, nahlédněte do Preciosa kuchyně https://youtu.be/0C-KTbEUXRM

https://bomton.ecomailapp.cz/campaigns/render/58