Menu

Preciosa věnovala nejhezčí dívce Libereckého kraje sadu exkluzivních šperků a elegantní křišťálovou trofej

06. 05. 2016

23. dubna 2016 se v sále libereckého Domu kultury uskutečnilo finále soutěže krásy Miss Liberecký kraj 2016. Kromě úžasných choreografií, tanečních, hudebních a kouzelnických vystoupení byly korunovány nejkrásnější dívky Libereckého kraje. Vítězkou se stala Tereza Koubková z České Lípy, první vicemiss je Veronika Horáková z Liberce a titul druhé vicemiss získala Iva Nadějová z Turnova.  Diváci v sále zvolili Miss Sympatie, finalistku z Jablonce nad Nisou, Nikolu Kloudovou, která také získala titul Miss Press Liberecký deník 2016. Miss Internet a-net 2016 se stala Veronika Horáková. 

U této oslavy ženské krásy nemohla chybět ani společnost Preciosa. Její šperky zdobily finalistky Miss Libereckého kraje po celý večer. Při všemi očekávané promenádě v plavkách zazářily kameny Preciosa na modelech, které připravilo sourozenecké duo Nikol a Jakub Ponerovi.

Vítězkám a finalistkám věnovala Preciosa exkluzivní šperky z českého křišťálu spolu s unikátní křišťálovou trofejí. Ta bude všem vítězkám připomínat jejich úžasný večer.