Menu

Soutěž o nejkrásnější vůni roku

22. 10. 2015

Již posedmé vyhlásil časopis Žena a život soutěž o nejkrásnější vůni a flakon letošního roku. O titul se ucházelo celkem 45 vůní ve 4 kategoriích, a to Dámská vůně Prestige, Pánská vůně Prestige, Dámská vůně Popular a Pánská vůně Popular. Všechny vůně také mohly získat titul Nejkrásnější flakon roku 2015. 

Hlasovaly jak čtenářky Ženy a život, tak i odborná porota, ve které letos zasedli modelka Pavlína Němcová, herečka Zuzana Stavná, vizážistka Pavlína Křížová, režisérka Irena Pavlásková, fotograf Richard Nowak a kosmetická redaktorka Ženy a život Barbara Juzlová.

V kategorii Dámská vůně Prestige se podle čtenářek stala Vůní roku Sì EDT od Giorgia Armaniho, zatímco podle poroty to byla Chance Eau Vive od Chanelu. V kategorii Pánská vůně Prestige to u čtenářek vyhrála vůně Eternity Now od Calvina Kleina a u poroty Balmain Homme od Balmainu.

V kategorii Dámská vůně Popular mezi čtenářkami zvítězila Femme Icon od Avonu, u poroty Bellflower Tangerine Pink Pepper od Korres. U pánských vůní v kategorii Popular vyhrál u čtenářů Adidas s Born Original For Him a u poroty Beyond od Davida Beckhama.

Parfémem s nejkrásnějším flakonem se u čtenářek stal La Panthère Légère od Cartiera, u poroty Decadence od Marca Jacobse.

Všichni vítězové kategorii dostali od Preciosy křišťálový obraz, který jim bude připomínat tento výjimečný den.

Preciosa se na finálním večeru v barokním Colloredo-Mansfeldském paláci představila i formou malého workshopu, ve kterém si pozvaní hosté mohli na vlastní kůži vyzkoušet aplikaci broušených kamenů na upomínkové předměty, nebo si sami připravili náramek z broušených kamenů.

https://www.facebook.com/zenaazivot/videos/vb.110020135716278/980757511975865/?type=3&theater