Menu

Your Crystal Harmony

10. 01. 2017

Společnost PRECIOSA BEAUTY uvedla na trh novou kolekci šperků pro sezónu jaro/léto 2017. Hlavním tématem této kolekce je leknín, květ, který má mnoho významů. Pro někoho je leknín symbolem nového zrození, pro někoho jiného je to symbol čistoty či dokonalosti.

Designérky společnosti PRECIOSA BEAUTY leknín zpracovaly v několika podobách. Jedna pracovala s motivem poupěte, další imponoval leknín jako rozkvetlá květina na vodní hladině.

Jitka Ryšavá připravila design Cleopatra’s Secret. Tento unikátní design představuje rozkvetlý leknín na vodní hladině vytvořený z kytiček rhodiovaného stříbra zdobeného kameny kubické zirkonie. Jeho design je vhodně doplněn přírodními říčními perlami, které jsou trendem roku 2017. Design Jitky je symbolicky spojen se jménem královny Kleopatry, která perly nejen nosila, ale i pila. Věřila totiž, že perly mají ve víně afrodiziakální účinky. Součástí tohoto designu je i trendový set náušnic. 

Marta Růžičková pracovala s motivem leknínu po svém. Připravila krásný společenský set náhrdelníku a náušnic Florence by Marta, který upoutá na první pohled nejen svou úžasnou brilancí a třpytem, ale i rozměrem. Tak například náušnice z tohoto setu mají délku 56 mm a hmotnost 27 gramů pár. 

Posledním setem, který bychom rádi představili, je impozantní set Beatrice, jejž tvoří celkem šestnáct velkých broušených kamenů v barvě Bermuda Blue. Ty jsou lemované 540 broušenými kameny z českého křišťálu ve formě štrasu. Autorkou tohoto designu je Veronika Součková.

Celou kolekci Your Crystal Harmony si můžete prohlédnout v katalogovém listu 
nebo v našem e-shopu.