Menu
Pavla Linková

Pavla Linková

Pavla už jako malá s napětím sledovala každý tah štětce svého strýce, amatérského malíře, který jí pak vedl a učil. Ve svých malbách se snaží vystihnout každý detail a poznat krásu všemožných malířských postupů. Nemá svou oblíbenou techniku, na každé jí zaujalo něco jiného. Olejem maluje krajinky, tužkou lidi, perokresbou zátiší.

Její babička pracovala pro Preciosu více než 40 let a tak se tato nadaná designérka už jako malá seznámila s nepřeberným množstvím blyštivých šperků, kamínků a perliček, které si zamilovala. Na společnosti Preciosa oceňuje komplexní řešení designu, které nechává vyniknout její kreativitu a umožní vše dotáhnout do nejmenšího detailu.

Slovo „Nejde to“ pro ni neexistuje, vždy hledá způsob, jak to zvládnout. Účastnila se prestižních soutěží, jakými jsou například ARTISPICTUS Praha 2012, kde se umístila v první desítce z 50 účastníků a také se účastnila výstavy 100% skla Praha 2012.

Jejím snem je realizace hodin, které navrhla. Je to vlastní design unikátních nástěnných hodin, které mají ciferník před hodinovými ručičkami.